Radharanė – tai šeimos restoranas, tad mums rūpi, kad čia jaustumėtės kaip namuose. radharane-restoranasŽoleles ir gėlytes patiekalams skaninti bei puošti renka mūsų virėja Jelena, arbatas ir uogas augina močiutė Vidutė, sūrį perkame iš ūkininko Ričardo, kurio karvutės ganosi laisvos ir laimingos, o pyragėlius kepame kasdien šviežius. Ir tai tik dalis mūsų kasdienio darbo.

 

Mums išties rūpi, ką jūs valgote mūsų restorane!

 

 

Produktai:

Tofu sūris – tofu sūris gaminamas iš sojos, kuri yra ypač puikus baltymų šaltinis, o tuo pačiu jos sudėtyje beveik nėra riebalų ir angliavandenių. Tad iš jos pagamintas tofu sūris yra puikus pasirinkimas vegetarams, veganams ar tiesiog sveikos mitybos besilaikantiems žmonėms. Beje, šis produktas pasižymi gausiu kiekiu kalcio, tad jį valgydami džiaugsitės sveikais dantimis ir kaulais.

 

Panyro sūris–mūsų restorane patiekiame visada šviežią panyro sūrį. Tai saldaus pieno sūris, kurį gamina ūkininkas iš Šventupės kaimo. Jo auginamos karvės laisvos ir laimingos, tad ir sūris pavyksta visada gardus ir puikus. Šis sūris gerokai mažiau kaloringas nei įprasti sūriai, todėl puikiai tinka sveikai ir subalansuotai mitybai.

 

Chia sėklos–šį produktą naudojame dėl to, kad jis yra ypatingai turtingas maisto medžiagų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Mūsų restoranas kreipia ypatingą dėmesį receptūroms, todėl chia sėklos yra įtraukiamos į patiekalų sudėtį rūpinantis mūsų klientų sveikata. Beje, chia sėklos labai naudingos lieknėjantiems, kadangi net nedidelis kiekis šių sėklų suteikia sotumo jausmą.

 

Soja – tai vienas pagrindinių mėsą pakeičiančių produktų vegetariškoje mityboje, juolab augalinių baltymų mūsų mityboje yra nepakankama. Beje, sojos aminorūgščių sudėtis labai panaši į mėsos, tad ji yra puikus pakaitalas gyvulinės kilmės produktams. Lengvai virškinami sojos patiekalai mūsų restorane suteiks jums tuo pačiu sotumo ir lengvumo jausmą!

 

Indiška žirnių sriuba – dalas

Dalas – tai išlukštentų ankštinių daržovių produktas, kuris yra puikus baltymų šaltinis. Be to, jame gausu kalio ir magnio, tad iš šių produktų gaminama sriuba ne tik pasotins, bet ir praturtins jūsų organizmą naudingomis medžiagomis. Dubenėlis sriubos iš tiesų gali išgelbėti Jūsų dieną!Ši sriuba ypatingai mėgstama mūsų pastovių klientų, todėl visada ją rasite meniu.

 

Samosa
(su panyru, špinatais ir panyru, daržovėm, soja)

Mūsų gaminamos samosos – tai orkaitėje kepti kvapnūs indiški pyragėliai su įvairiais įdarais. Rinkitės saldų ar sūrų, mėgaudamiesi mūsų su meile padarytu pyragėliu, kurio trapi tešla ir minkštas įdaras puikiai dera tarpusavyje. Sūraus įdaro samosa puikiai tiks kartu su dubenėliu sriubos, o saldžioji – su puodeliu arbatos. Samosas kepame kasdien, tad visada šviežios bandelės džiugina mūsų lankytojus.

 

Burgeriai:

Mūsų restorane gaminame ir įvairiausius burgerius, kurių įdarą galite pasirinkti. Svarbiausia, kad visi jie tinka vegetarams, o biurgeriai su sojos maltinuku, tofu ar gvakamole tinka veganams.Tarp dviejų minkštųbandelių mūsų restorane dedami ingredientai, kurie leis pavalgius jums jaustis lengvai. Mūsų burgeriai – tai ne greitasis maistas, o specialiai vegetarams sukurti gastronominiai kūriniai.

 

arbatosMočiutės arbata

Ar pastebėjote, kad mūsų meniu yra daug žolelių arbatų? Daugumą žolelių su meile renka ir džiovina mūsų močiutė, todėl mūsų arbatos visada labai kvapnios ir gardžios. Siūlome paragauti ir svarainių arbatos – močiutė juos pati augina ir džiovina. Svarainiuose gausu daug vitaminų ir mineralų, o svarainių arbata labai gerai gaivina.

Imbiero arbata

Mūsų restorane galite užsisakyti natūralaus imbiero arbatos, į kurią taip pat dedame citrinos bei kaimiško medaus. Ar žinote, kad imbieras toks pats naudingas sveikatai, kaip ir česnakas? Jis padeda nuo peršalimo, slopa uždegimą bei stiprina imunitetą . Be to, jis tonizuoja ir gaivina, tad puikiai tiks tiek šaltos žiemos, tiek karštos vasaros dieną!

 

Imbierinis kokteilis

Užsisakykite tikrą gero savijautos bombą – imbierinį kokteilį. Jį gaminame iš natūralaus tarkuoto imbiero bei močiutės su meile rinktų šviežių spanguolių! Spanguolės yra ne tik puikus vitaminų šaltinis, bet turi įvairių gydomųjų savybių, todėl šį kokteilį visada rasite mūsų meniu. Mums rūpi mūsų klientų sveikata, tad rekomenduojame šį kokteilį iš širdies!

 

Lasi

Indiškos kilmės natūralaus jogurto gėrimas Lasi su prieskoniais iš Indijos mūsų restorane yra gaminamas pagal originalią receptūrą. Jis šaltas ir gaivinantis, be to, tai puikus kalcio šaltinis. Natūralaus jogurto gėrimas yra puikus pasirinkimas, jei negalite vartoti pieno. O mūsų lasi yra visada yra ruošiami tik jums užsakius!


Žaliasis kokteilis

Žaliasis kokteilis – tai specialiai mūsų parinkti ingredientai, kuriuos suplakame ir patiekiame specialiai Jums, mūsų lankytojai! Dilgėlės iš močiutės darželio, špinatai ir chia sėklos – tai slaptieji ingredientai, kurie šį kokteilį padaro ypač sveiku! Į jo sudėtį įeina ir bananai, kiviai bei apelsinai, kurie pagardina koktelį – juo galite pakeisti desertą ir tai bus puikus pietų užbaigimas.

 

Prieskoniai radharane-duona

Visi mūsų restorane naudojami prieskoniai yra autentiški indiški prieskoniai ar jų mišiniai. Kai kurie jų tiekiami tiesiai iš Indijos. Visada atidžiai deriname prieskonius su kitais patiekalų ingredientais, kad jie ne tik derėtų tarpusavyje, bet ir turėtų kuo geresnį poveikį Jūsų sveikatai. Indiški prieskoniai yra net tik gardūs, bet ir labai kvapnūs, todėl pradėkite ragauti mūsų patiekalus nosimi – užuoskite kiek įvairiausių aromatų yra mūsų sriubose ir troškiniuose, o tada ragaukite. Pamatysite, kartą pabandę, tikrai negalėsite sustoti.

Duona

Mūsų restorane duona yra kepama visada šviežia. Tai originalus mūsų močiutės receptas, ištobulintas per daugelį metų kepimo. Duona ruošiame su sėklomis, kad ji būtų kuo turtingesnė ir sveikesnė. Kasdien ant mūsų stalo – šviežia duonelė!